http://www.autodily-roudnice.cz/default.php
Naše nabídka  x O firmě  x Prodejní doba  x Kde nás najdete ?  x Kontakty  x 
O firmě
Kontakty
Kde nás najdete ?
Prodejní doba
Naše nabídkaROZŠIŘUJEME NABÍDKU NÁHRADNÍCH DÍLŮ

foto_4 foto_2 foto_1

Firma AUTODÍLY ROUDNICE s.r.o. je dceřinnou společností firmy BAZAR ROUDNICE. Vznikla odštěpením aktivit, které přímo nesouvisejí s prodejem nákladních vozidel, avšak přesto šíří svojí nabídky nejsou zanedbatelné.

Specializujeme se na prodej použitých i nových náhradních dílů a součástí především na nákladní vozy nejrůznějších značek. Prodáváme díly na vozy TATRA, LIAZ, AVIA, RENAULT, IVECO a další.

Vykupujeme poškozené či havarované vozy vhodné na autodíly.

Avšak nejen to! V nabídce najdete i nejrůznější dílenské stroje (i nesouvisející s automobily), ale také různé pomůcky či vybavení montážních hal a dílen. Nabízíme pak také různé kontejnery, cisterny, plošiny, pneumatiky, speciální vozidla, motory, čerpadla, hadice a mnoho dalšího zboží.

Část nabídky pak tvoří vojenský výprodej - najdete u nás nejrůznější vojenskou techniku a výstroj. Máme oblečení, boty, pouzdra na zbraně, ešusy, přílby, spojovou techniku, nejrůznější kufry a bedny, měřící přístroje, vybavení kanceláří a spoustu všeho možného i nemožného. V této kategorii prodáváme také znehodnocené zbraně a střelivo od součástek samopalů až po dvoukanón a tarasnici!

Věříme, že v naší prodejně si určitě vyberete!!

Váš kolektiv pracovníků firmy AUTODÍLY ROUDNICE s.r.o.


|(C) Copyright 2012 REGIS-ON-LINE s.r.o. INTERNETOVÉ REDAKČNÍ SYSTÉMY REGISWEB |